Shtepi me qera - Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me si siperfaqe 120m2 ne Rrugen Ndre Mjeda ne 21 Dhjetorin ne


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa e Rrugen Ndre Mjeda ne 21 Dhjetorin ne nje zone shum te mir te Tiranes - Harta
INFO Data: 22/10/2021 11:10 Post ID: 48006 Lexime 1438

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me si siperfaqe 120m2 ne Rrugen Ndre Mjeda ne 21 Dhjetorin ne nje zone shum te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon. Ofrohet bosh vetem me k&bufe.

Cmimi:350€ + 2 garanci


IC 236


Njoftimi ID: 48006

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat