Shtepi me qera - Qera, Apartament 3+1+2, Kompleksi Fiori Di Bosco, Tirane 600 Euro /Muaj ID: PRO24070


Pagesa 550 Euro
Ambjenti 3     Gjendja Bosh
Siperfaqa 135.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Kompleksi Fiori Di Bosco - Harta
INFO Data: 04/10/2022 17:28 Post ID: 53038 Lexime 10004

Disponojmë Apartament 3+1+2 i pozicionuar në një nga komplekset me të reja në zonën e Don Boskos, Kompleksi Fiori Di Bosco .
Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe 135 m 2
• Kati 6 banim
Orientimi perendim
Organizimi i brendshëm:
• Ambienti ndenjes
• Ambienti i gatimit
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Tualet
• Ballkoni i cili komunikon me sallonin
Cilësi të tjera:
• Totalisht i investuar
• I sapo mobiluar
• 2 Dhoma janë lënë për mobilim sipas dëshirës së klientit
• Ndërtim i ri
• Fasada e pallatit me sistem te ventiluar qe minimizon te nxehtin edhe te ftohtin nga jashte brenda
• Dritare dopio xham plastike te mbushura me gaz argon qe minimizon te gjithe zhurmat nga jashte brenda
• Kubature e rregullt
Zonë e preferuar pasi është një nga komplekset me punime cilësore, tepër familjar, i gjelbëruar dhe lokacion i favorshëm gjeografik.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!


Njoftimi ID: 53038

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat