Shtepi me qera - Jepet me qera shtepi private 1+1Adresa: Selit, rruga Xhovalin Gjadri


Pagesa 28,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 50.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Gjovalin Gjadri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 10/01/2022 17:45 Post ID: 54394 Lexime 1445

Jepet me qera shtepi private 1+1

Kati 2  

Me siperfaqe 50m2 

 

Adresa: Selit, rruga Xhovalin Gjadri 

 

Organizohet:

. Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku

. 1dhome gjumi

. Korridor 

. 1Banjo

. 1 Ballkon 

 

.Ofrohet: 

 

. E mobiluar 

. Zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme 

• Me parket 

 

Cmimi : 280mije leke 1 qera /1garanci 

 

ID ZD 021Agent ID: 7985

photo

Njoftimi ID: 54394

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk (vilat Amerikane - Rr. Elbasanit) 1 Post Parkimi - Parket / Kondicioner / Grila

370 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+bllk, Modern Me Çdo Gjë Te Re (mine Peza) Kuzh. E Kompletuar **jug - Lindje || Kondi

Me te preferuarat