Shtepi me qera - Shtepi me qera ne Tirane


Pagesa 250 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Bulevardi i Ri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 12/01/2022 23:21 Post ID: 54648 Lexime 1727

🏡Jepet shtepi me qera ne Tirane 

🔺Jepet me qera e mobiluar me kushte shume te mira 

⏩Lokacion i favorshem pasi shtepia ndodhet ne nje zone te preferuar dhe qe ofron te gjitha fasilitet  e nevojshme 

🏗️ Kati i 3-te i nje pallati

💶Çmimi:  250Euro

 📍Adresa: Bulevardi i ri Tirane 

📲Për informacion më të detajuar mund të kontaktoni në numrin tone te telefonitAgent ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 54648

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk (vilat Amerikane - Rr. Elbasanit) 1 Post Parkimi - Parket / Kondicioner / Grila

370 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+bllk, Modern Me Çdo Gjë Te Re (mine Peza) Kuzh. E Kompletuar **jug - Lindje || Kondi

Me te preferuarat