Shtepi me qera - Shtepi me qera ne Tirane


Pagesa 250 Euro
Ambjenti 1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Bulevardi i Ri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 12/01/2022 23:21 Post ID: 54648 Lexime 1992

🏡Jepet shtepi me qera ne Tirane 

🔺Jepet me qera e mobiluar me kushte shume te mira 

⏩Lokacion i favorshem pasi shtepia ndodhet ne nje zone te preferuar dhe qe ofron te gjitha fasilitet  e nevojshme 

🏗️ Kati i 3-te i nje pallati

💶Çmimi:  250Euro

 📍Adresa: Bulevardi i ri Tirane 

📲Për informacion më të detajuar mund të kontaktoni në numrin tone te telefonitNjoftimi ID: 54648

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1 Te Fshn (st. Trenit) - Pllt I 2015 || Mobilim Cilesore || Kondicioner || Kuzhine E

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera Elitare: Super Apt 2+1+**2 Verand. (qender - Rr. Barrikadave) 80k Euro Investim **pll

Me te preferuarat