Shtepi me qera - Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo, Tirane. PRI+24561


Pagesa 900 Euro
Ambjenti 3     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 145.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Stadiumi Dinamo - Harta
INFO Data: 05/10/2022 16:37 Post ID: 56881 Lexime 17130

Disponojmë Apartament 3+1 për Qera.

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Stadiumit Dinamo.


Informacion mbi apartamentin:

• Kati i 4

• Sipërfaqja e apartamentit 145m2.

Apartamenti disponon:

• Sallonin e Ndenjes

• Ambjenti i gatimit

• 3 Dhomat e gjumit

• 2 Tualete

• Ballkoni.

• E mobiluar

• Cdo dhome e pajisur me kondicioner.


• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.


Për ta vizituar na kontaktoni.Njoftimi ID: 56881

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat