Home for Rent - Qera, Apartament 2+1+Post Parkimi, Kompleksi Sima COM. PRI+24761


Payment 700 Euro
Room | Kitchen 2     Furniture Furnished
Square Feet 130.00
Floor 7
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Maps
INFO Data: 25/07/2023 13:41 Post ID: 58437 Reads 11663

Disponojmë Apartament 2+1 për Qera.
Apartamenti është i pozicionuar në Unazën e Re, Kompleksi Sima-COM.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 7
• Sipërfaqja e apartamentit 129.97 m2.

Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete me dritare.
• 2 Ballkone
• Totalisht e investuar.

• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.

Për ta vizituar na kontaktoni.


Njoftimi ID: 58437

Home for Rent

1,200 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+2wc & Garazh ( Park Life Res. ☘ Liqeni I Thate) Ndertim V 2022. - Ap 100% I Ri ** Di

580 Euro

Home for Rent - Tirana

H. E Pare Me Qera: 2+1+kuzh. Vec+ 2wc (siper Kristal Center ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar &

Me te preferuarat