Shtepi me qera - Qera, Apartament 2+1+Post Parkimi, Kompleksi Sima COM. PRI+24761


Pagesa 700 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 130.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 30/11/2022 16:49 Post ID: 58437 Lexime 10680

Disponojmë Apartament 2+1 për Qera.
Apartamenti është i pozicionuar në Unazën e Re, Kompleksi Sima-COM.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 7
• Sipërfaqja e apartamentit 129.97 m2.

Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete me dritare.
• 2 Ballkone
• Totalisht e investuar.

• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.

Për ta vizituar na kontaktoni.


Njoftimi ID: 58437

Shtepi me qera

1,200 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt Totalisht I Ri: 1+1+bllk (kmpl. Fiori Di Bosco - Don Bosko) Pllt V. 2020 - Parket | Ar

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Apt 2+1+2wc& Depo - Me 3 Post Parkime, Te Joy Residence *teg - 100% I Ri, Arredim Dh

Me te preferuarat