Shtepi me qera - Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane. PRI+25529


Pagesa 900 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 108.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 29/06/2022 15:51 Post ID: 64407 Lexime 11862

Disponojme apartament 2+1 per qera me pamje nga Liqeni.

Informacion mbi apartamentin:
• Ndërtim i ri.
• Kati 3.
• Sipërfaqja e apartamentit : 107.5 m2

Organizimi :
• Koridor shperndares.
• Salloni i ndenjes dhe ambienti i gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• 2 Ballkone.
• Me hipoteke.

Për ta vizituar na kontaktoni!


Njoftimi ID: 64407

Shtepi me qera

690 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc, Ne Bllok (afer Sh.willson) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondi

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk Tek Liqeni I Thate Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Kondicioner **elektro

Me te preferuarat