Shtepi me qera - APARTAMENT 3+1+2 TUALETE PER QERA TEK NELA 6 YZBERISHT 30000LEKE/MUAJ


Pagesa 30,000 Leke
Ambjenti 3     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania - Harta
INFO Data: 07/05/2022 19:05 Post ID: 66936 Lexime 2737

APARTAMENT PER QERA
ORGANIZIMI NE 3 DHOMA GJUMI +1 SALLON DHE AMBJENT GATIMI,
2 TUALETE 1 BALLKON,SHPERNDARJE ME KOORIDOR
KATI I 2 (ME ASHENSOR)
CMIMI 30000LEKE/MUAJ
I PA DISKUTUESHEM
ADRESA YZBERISHT TEK PASTICERI NELA 6

Agent ID: 2206

photo

Njoftimi ID: 66936

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 1+1++ **garazhd Ne Cmim - 21 Dhejtor (mondiali) Pllt I Ri Me Ashensor || Mobilim Me Po

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Hera E Pare Me Qera: Super Apt 2+1+kzh. Me Vete+2wc**ne 21 Dhjetor (joena) | (verande & Ga

Me te preferuarat