Shtepi me qera - Jepet me qera 2+1+2 APARTAMENT - PENTHOUSE, MODERN I RI 2+1+Garazhd 2 makina, pallat te ri me Ashensor - SELVIA TIRANE


Pagesa 600 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 141.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Siri Kodra - Harta
INFO Data: 20/01/2023 11:43 Post ID: 70090 Lexime 4936

Jepet me qera Apartament MODERN & I RI 2+1+Garazhd per 2 makina, pallat te ri, Midis ruges Siri Kodra dhe Selvis, prane Supermarket Xhangolli - TIRANE.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me 7 kate, me ashensor.

Zona perreth ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per te jetuar , supermarket , farmaci , bare , qendra shendetesore , stacion autobuzi vetem pak metra larg .

Eshte ideal per nje cift ose nje familje prej 4 - 7 persona.

Mund te vizitohet cdo dite duke rezervuar nje takim.

• Mobilim i ri & MODERN
• Siperfaqe 141m2
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualete
• Air Conditioner
• 2 Ballkone
• Ashensor
• Arredim i ri
• Oxhak Funksional
• Garazhd Personal kat -1 per 2 makina

Cmimi 600€/muaj

Per me shume informacion
kontaktoni
Watsapp | Telefon📞 | E-mailNjoftimi ID: 70090

Shtepi me qera

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vile 2 Kateshe Ne Mullet *petrele - Oborr **5 Vende Parkimi || E Rikonstruktuar Me Cdo Gje

850 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parke

Me te preferuarat