Shtepi me qera - Super ap 2+1 tek bulevardi bajram curri


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 97.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 29/06/2022 15:08 Post ID: 71254 Lexime 3334

Jepet me qera Apartament 2+1 Bulevardi Bajram Curri, perballe pallateve Delijorgji ( te Karburant Kastrati)
Me sip. 97m2
Kati 7 banim
Pallat i ri
Ashensor
Plotesisht i mobiluar dhe i kompletuar me cdogje
Organizohet nga
Ambjent ndenje
Ambjent gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete
Ballkon
Korridor
Me sistem kondicionimi ngrohje /ftohje
Cmimi 400 euro
Per me shume na kontaktoni ne nr +

Njoftimi ID: 71254

Shtepi me qera

690 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc, Ne Bllok (afer Sh.willson) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondi

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk Tek Liqeni I Thate Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Kondicioner **elektro

Me te preferuarat