Shtepi me qera - Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane. PRI+26520


Pagesa 600 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 105.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 27/01/2023 10:03 Post ID: 73888 Lexime 6722

Apartament per qera 2+1 me vendodhje tek Liqeni i Thate, Tirane.

Informacion mbi apartamentin:
• Ndërtim i ri
• Kati 2 banim
• Sipërfaqe: 105 m2
• Kubaturë e Rregullt

Organizimi :
• Ambjent ndenje dhe Ambjent Gatimi
• 2 Dhoma Gjumi
• 1 Tualet.
• 2 Ballkone.

Cilësime të tjera:
• I mobiluar
• I sapoinvestuar
• Parket

Për ta vizituar na kontaktoni!

Njoftimi ID: 73888

Shtepi me qera

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vile 2 Kateshe Ne Mullet *petrele - Oborr **5 Vende Parkimi || E Rikonstruktuar Me Cdo Gje

850 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parke

Me te preferuarat