Shtepi me qera - Qera, Vile, Teg, Tirane, 2500 Euro Muaj, ID PRO26562


Pagesa 2,500 Euro
Ambjenti 3     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 206.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Teg - Harta
INFO Data: 08/03/2023 17:05 Post ID: 74345 Lexime 876

Disponojmë Vilë me qera, pozicionuar në Teg në një nga residencat më të reja.
Informacion mbi vilën:
• Strukture 2- katëshe
• Sipërfaqe ndërtimi: 206.3m2
• Sipërfaqe garazh: 55 m2 , për 2 makina
Organizimi i brendshëm:
Kati -1 : • Dhomë Lavanderi • Garazh
Kati 1 : • Sallon+ Kuzhinë • Tualet
Kati 2 : • 3 Dhoma Gjumi • 2 Tualete
Cilësi të tjera:
• Totalisht i investuar dhe mobiluar
• Katet lidhem me shkallë të brendshme
• Oborr i gjelbëruar
• Kubaturë e rregullt
• Ndriçim natyral në çdo ambient
Vendndodhja e Vilës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër , akses në rrugët kryesore , linjën urbane si dhe është zonë tepër familjare )
Për ta vizituar na konataktoni!

Njoftimi ID: 74345

Shtepi me qera

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare: Kati 2 (2+1) I Nje Vile Afer Amerikan 3 (kombinat - Turgut) Kuzh, & Tu

380 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+kuzh. Me Vete +2 Wc & Garazh (astir - Yzberisht) Pllt I Ri | I Kompletuar | Parket - K

Me te preferuarat