Shtepi me qera - Jepet me QERA Apartament 2+1 BUZE RRUGES TEODOR KEKO


Pagesa 600 Euro
Ambjenti 2     Gjendja Bosh
Siperfaqa 123.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa UNAZA , BUZE RRUGES TEODOR KEKO - Harta
INFO Data: 09/01/2023 18:49 Post ID: 74426 Lexime 1715

INFORMACION MBI APARTAMENTIN
Kati i 8
• Siperfaqja e apartamentit 123.66m
• Sallonin e Ndenjes
• 2 dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
• Bosh
• Orjentimi Veri-Perendim
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar me kontaktoni

Agent ID: 14253

photo

Njoftimi ID: 74426

Shtepi me qera

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vile 2 Kateshe Ne Mullet *petrele - Oborr **5 Vende Parkimi || E Rikonstruktuar Me Cdo Gje

850 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parke

Me te preferuarat