Shtepi me qera - Qera,Apartament 2+1+2+ Post Parkimi Ne Unaze Te Re UNA26729


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 2     Gjendja Bosh
Siperfaqa 102.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 17/12/2022 11:47 Post ID: 75586 Lexime 2992

Disponojmë Apartament 2+1+2+ post parkimi ne Unaze te re,prane dy rotondove.
Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe apartamenti : 102m 2
• Jepet vetem per zyra.
• Kati 4
Organizimi i brendshëm:
• 2 Dhoma
• 2 Tualete
• Ballkoni
Cilësi të tjera:
• I pa mobiluar
Zonë e preferuar pasi është zonë tepër familjar, lokacion i favorshëm gjeografik dhe ofron të gjitha facilitet

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Agent ID: 38

photo

Njoftimi ID: 75586

Shtepi me qera

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vile 2 Kateshe Ne Mullet *petrele - Oborr **5 Vende Parkimi || E Rikonstruktuar Me Cdo Gje

850 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parke

Me te preferuarat