Shtepi me qera - Super ap 3+1 ne bllok ( spar )


Pagesa 700 Euro
Ambjenti 3     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 96.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Ne bllok - Harta
INFO Data: 26/01/2023 20:48 Post ID: 79908 Lexime 2999

Jepet me qera Apartament 3+1 ne Bllok, mbrapa Spar
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim
Pallat 4 katesh
Ka nje siperfaqe totale 96m2
Plotesisht i mobiluar ne menyre moderne dhe i kompletuar me cdo gje, me te gjjtha kushtet per nje jetese sa me komode
Organizohet nga
Ambjent ndenje
Ambjent gatimi e vecuar
2 dhoma gjumi
Tualet
Korridor
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme
Apartamenti ndodhet ne zone te mire e cila ofron te gjitha facilitetet
Kusht: kontrata noteriale dhe 3 muaj parapagim
Vend parkim
Cmimi 700 euro
Me parapagim 6 muaj cmimi eshte 650 euro
Per me shume na kontaktoni ne nr +

Njoftimi ID: 79908

Shtepi me qera

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vile 2 Kateshe Ne Mullet *petrele - Oborr **5 Vende Parkimi || E Rikonstruktuar Me Cdo Gje

850 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parke

Me te preferuarat