Lista kompleksi grand

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kompleksi Grand (id B220314) Tirane

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Tek kompleksi grand ne rrugen todi shkurti , jepet me qera apartament 2+1+2 tualete, ballkon me siperfaqe 90 m2, kati i 4, pallat i ri, me ashensor, 1 kondicioner, i mobiluar ne menyre bashkekohore . ...

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apartament Me Qera 2+1

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet apartament me qera ~2+1 ~ 90 m2 ~ kati 4 ~ i mobiluar ~2 banja ~ cmimi 400euro ~adresa: rruga todi shkurti te kompleksi grand kontaktoni 0693033038...

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 🏢 Rruga Todi Shkurti,tek Kompleksi Grand, Jepet Me Qera Apartament

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - 🏢 rruga todi shkurti,tek kompleksi grand, jepet me qera apartament 2+1+ballkon, 90 𝐦2, i mobiluar. apartamenti organizohet ne ambient ndenje, gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 b...

14,000 Leke

 • 40.00 m2
 • Kati 1
 • Garsoniere, E Mobiluar

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E Tregut Elektrik, 400 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Apartament 2+1 me qera ne zonen e tregut elektrik .informacion mbi apartamentin :dhenbsp;- siperfaqe 90 m2dhenbsp;- kati i 4dhenbsp;- pallat i mireadministruar me ashensordhenbsp;organizimi i apartame...

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Super Ap 2+1 Tek Tregu Elektrik Comp Grand ( Todi Shkurti )

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet me qera super apartament 2+1 tek rruga todi shkurti, kompleksi grand (midis tregut elektrit dhe qytet studenti) me siperfaqe totale 90m2 kati 4banim pallat i ri ashensor ploteshisht i m...

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, Pa Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kompleksi Grand (id B220314) Tirane

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Tek kompleksi grand ne rrugen todi shkurti , jepet me qera apartament 2+1+2 tualete, ballkon me siperfaqe 90 m2, kati i 4, pallat i ri, me ashensor, 1 kondicioner, i mobiluar ne menyre bashkekohore . ...Shtepi me qera

1,200 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt Totalisht I Ri: 1+1+bllk (kmpl. Fiori Di Bosco - Don Bosko) Pllt V. 2020 - Parket | Ar

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Apt 2+1+2wc& Depo - Me 3 Post Parkime, Te Joy Residence *teg - 100% I Ri, Arredim Dh

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë. Pri+24561

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Kompleksi Sima Com. Pri+24761

1,100 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Vile, Xhamllik, Tirane. Pri+24456

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane. Pri+26520

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera 2+1 Apartament - Penthouse, Modern I Ri 2+1+garazhd 2 Makina, Pallat Te Ri,

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Ne Qender Pran Gjimnazit Ismail Qemali

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera,apartament 2+1+2+ Post Parkimi Ne Unaze Te Re Una26729

Me te preferuarat