Lista vilat gjermane

20,000 Leke

 • 16.00 m2
 • Floor 1
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Jepet Gazoniere Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirana - Jepet gazionere me qera qytet studenti vilat gjermanedhenbsp;...

35,000 Leke

 • 70.00 m2
 • Floor 1
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Jepet Apartament Me Qera Vilat Gjermane 35.000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirana - Jepet apartament me qera vilat gjermane 35.000 leke.apartamenti jepet totalisht i mobiluar si ne foto . pozicionohet ne katin e pare banim dhe struktura e brendshem e apartamentit perbehet nga salloni...

500 Euro

 • 124.00 m2
 • Floor 3
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Apartament 2+1 Tek Vilat Gjermane!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirana - Jepet me qira apartament 2+1 per qira prane vilave gjermane. apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te sapo perfunduar dhe eshte i organizuar nga nje sallon i madh ndenje bashke me ambientin e gatim...

600 Euro

 • 83.00 m2
 • Floor 10
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Jepet Me Qira Apartament 2+1tek Vilat Gjermane!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirana - Apartamenti esht i pozicionuar ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 10.organizohet ne:● sallon ndenje sebashku me kuzhinen e gatimi.dhenbsp;● 2 dhoma gjumi.● 1 tualet.● 1 verande....

500 Euro

 • 96.00 m2
 • Floor 3
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Jepet Apartment 2+1+ballkon Me Qera Te Vilat Gjermane 500 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirana - Jepet apartment me qera~2+1+2 ballkone~96m2~2 ballkone~kati i 3 i nje vile~oxhaku eshte funksional~e mobiluar~ndricim natyral gjate dites~vilat gjermane~cmimi 500 eurokontaktonie700...Home for Rent

1,200 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+2wc & Garazh ( Park Life Res. ☘ Liqeni I Thate) Ndertim V 2022. - Ap 100% I Ri ** Di

580 Euro

Home for Rent - Tirana

H. E Pare Me Qera: 2+1+kuzh. Vec+ 2wc (siper Kristal Center ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar &

45,000 Leke

Home for Rent - Tirana

Rruga Petro Nini Luarasi Prane Pasticeri Lej & Laj Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobilua

400 Euro

Home for Rent - Tirana

Rruga E Durresit Prane Hotel Colosseo Jepet Me Qera Duplex 1+1, 400 Euro

780 Euro

Home for Rent - Tirana

1+1+1 Post Parkimi ( Komplk. Delijorgji - Rr. Kavajes ) K5, Pllt V 2018 | Ap I Kompletuar:

470 Euro

Home for Rent - Tirana

Ruga E Dibres, Prane Gjimnazit Partizani, Jepet Me Qera Apartament 1+1+parkim 470 Euro

800 Euro

Home for Rent - Tirana

Brand New ⚜ 1+1 ( Kmplk. Delijorgji - Pas Hilton ) 100% I Ri, Çdo Gje Ne Qese - Elektro

450 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+ Garazh (ekonomiku - Rr. Elbasanit ) 100% I Ri & I Investuar: Kondicioner, Panele Diel

500 Euro

Home for Rent - Tirana

Vile 1 Kateshe ( Ali Dem ) 2+1 Me Oborr ** 3 Vende Parkimi - I Kompletuar: Mobilim & Cdo P

Me te preferuarat