Home for Rent - Ne zonen e Astirit prane Kompleksit Green City jepet me qera kati i III-te i nje vile 1+1, e mobiluar. 350 Euro


Payment 350 Euro
Room | Kitchen 1     Furniture Furnished
Square Feet 70.00
Floor 3
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Rruga Kristaq Mone - Maps
INFO Data: 06/12/2023 15:07 Post ID: 101347 Reads 30001

"Segoe UI Symbol"">Ne zonen e Astirit 
Rruga Kristaq Mone prane Kompleksit Green City  
jepet me qera kati i III-te i nje
vile me siperfaqe  70  m² 
1+1, e mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje e ngrenie,  1 dhome 
gjumi, 1 tualet  dhe  1 ballkon 


Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per
kontrate 1 vjeçare.

Ç "Cambria Math"">mimi  350
Euro  Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne
prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te agjensise imobiliareAgent ID: 145

photo

Njoftimi ID: 101347

Home for Rent

600 Euro

Home for Rent - Tirana

1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Pr

37,000 Leke

Home for Rent - Tirana

Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballko

Me te preferuarat