Home for Rent - Rruga Bardhyl , prane Restorant Triss jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar 400 Euro


Payment 400 Euro
Room | Kitchen 2     Furniture Furnished
Square Feet 90.00
Floor 2
City - Zone Tirana - Brryli
Address Rruga Arkitekt KASEMI - Maps
INFO Data: 13/04/2024 20:20 Post ID: 101347 Reads 38269

Rruga Bardhyl prane  Restorant Triss jepet me qera apartament me  siperfaqe 90 𝐦², 2+1  i mobiluar. Apartamenti organizohet ne  ambient 
gatimi e  ndenje ,1 dhome gjumi, 1
ballkon dhe 1 tualet . Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues  . 

 Kusht:  1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per
kontrate 1 vjeçare. 

Çmimi  400 Euro   

 Per nje informacion me te detajuar dhe nje
vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare 


Agent ID: 145

photo

Njoftimi ID: 101347

Home for Rent

950 Euro

Home for Rent - Tirana

Kat. 2 I Nje Vile ( Mullet - Kalaja E Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | I Kompletuar:

1,000 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+2wc & Garazh ( Park Life Res. ☘ Liqeni I Thate) Ndertim V 2022. - Ap 100% I Ri ** Di

Me te preferuarat