Home for Rent - Luxury Ap ✨ 1+1 ( Ali Dem ) - 100% NEW, i Pabanuar me pare! Nga Studio Prestigjoze Arkitekture


Payment 435 Euro
Room | Kitchen 1     Furniture Furnished
Square Feet 39.00
Floor 4
City - Zone Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Address Kompleksi Mangalem, Ali Dem - Maps
INFO Data: 28/05/2024 04:19 Post ID: 103481 Reads 33124

Jepet me Qera: Luxury Ap. 1+1 100% New, I pabanuar me Pare - Në Ali Dem, ( Ndertim i 2022* - Kompleksi MANGALEM 21) Arreduar Nga Studion Prestigjoze arkitekture -- Stil Bashkekohor, cdo hapsire e menduar & të shfrytëzuar në maksimum! Totalisht i Mobiluar & Investuar, me marka cilesore A+++ 100% të reja! 


Q4648


Te Dhenat e Ndarjes: 


- 1 Dhome Gjumi 

- 1 Sallon dhe Kuzh

- 1 Tualet


Karakteristikat: 


- Siperfaqe: 39 m2 ( Neto 31m2 ) 

- Kati 4-te 

- Kompleksi MANGALEM- Ali Dem

- Ndertim i vitit 2022***  Pallat i Ri 

- Me ASHENSOR 6 vendesh (Schindler)


- Nje apartament 100% i ri,  HERA e PARE qe jepet me Qera 

- Arreduar me Arkitekt, Plot Ngjyra Cdo Hapsire e menduar per tu shfrytezuar ne maksimum 

- Apartament me shume drite Natyrale, cdo ambient merr drite nga dritaret e medha - Shtruar me Parket AC4

-  KONDICIONER Inverter 

- Sistemi i ndricimit, me spote me LED & tavan i Varur  me Disa nivele ndriçimi për të dhënë ndjesi qetësuese në momente të ndyshme të ditës

- Dritaret me Alumin termik perbehen nga dopio xhamo dhe grilla -  izolim akustik & Termik

- Izolim perfekt termik


- Kuzhina e RE dhe Pajisjet Elektroshtepiake 100% të reja

( Frigorifer 2 Katesh, Pianure, Furre, Aspirator Premium ) 


Kompleksi MANGALEM*** - Ali Dem 


- Nje nga Komplekset me ndertimet me Cilesore ne Tirane. Projektuar nga Studio ark OMA ( Hollande) dhe ndertuar nga Kontakt Shpk

- Ndertime cilesore,  projektuar per te perballuar termete deri ne 10 ballë

- Apartamente me Ventilim te Pavarur, 0 qarkullim, aromave te gatimit, si dhe Ambiente të përbashkëta me Ndriçim të madh natyraë

- Me hapsira te Gjelberuara, Park/kend lojrash per femije ne cdo Bllok pallatesh 

- Fasilitetet brenda kompleksit jane shtuar ( pasticeri, Market- Fruta perime,  Farmaci, Lokale) 

- Kopshtet/ Shkollat dhe Institucionet e tjera jane shume prane Kompleksit
Çmimi: 435 Euro


Paradhenie: muaji pare + muaji fundit + garanci

Pagesa e Qerase behet ne Lek


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 103481

Home for Rent

1,900 Euro

Home for Rent - Tirana

Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte)

1,200 Euro

Home for Rent - Tirana

Residential Ap ☘ 2+1 & **post Parkimi ( Joy Residence - Teg ) 100% I Ri - Mobilim Modern

Me te preferuarat