Home for Rent - 2+1 ( Bllok - pas Xhekos, Spar ) k2, Pllt i Ri - Ap i Investuar: Mobilim Cilesore, PARKET, Kondicioner & Kuzh e Re


Payment 700 Euro
Room | Kitchen 2     Furniture Furnished
Square Feet 85.00
Floor 2
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Perlat Rexhepi Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 05/12/2023 18:01 Post ID: 103481 Reads 25949

Jepet Me Qera Apt 2+1 (Bllok - Pas Xhekos, Spar) Vendndodhje Fantastike - K2, Pllt I Ri Me Ashensor | I Kompletuar & Investuar Se Fundmi | Mobilim Cilesore | Kondicioner & Pajisje Funksionale | Parket | Dhoma Gjumi Te Kompletuara | Tualet Me Cdo Hidrisanitare | Instalime Cilesore


Q4357


Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet  

- 1 Korridor 


- Sip Totale:85m2

- Sip Neto: 80m2

- Kati:2

- Katet E Pallatit:8 

- Pallat I Ri 

- Viti I Ndertimit:2010 

- Ashensor: Po


Karakteristika

- Apartament I Kompletuar Dhe I Investuar

- Hapsire E Bollshme Dhe Orientim Shume I Mire ** Plot Diell

- Dhomat E Gjumit Totalisht Te Reja 

- Tualet I Madh

- Kuzhine E Kompletuar Me Pajisje Thuajse Te Reja

- Dritaret Dopioxham, Plastike

- Dysheme E Shtruar Ne Parket

- 2 Kondicionere


Extra:

- Zone Elitare Per Banim

- Komunitet Shume I Zgjedhur 

- Pallati Shume Mire I Administruar

- Lagjia Shume E Sigurte Dhe E Mbikqyrur

- Cdo Fasilitet I Standartit Te Larte Ofrohet Ne Zone

- Aksesi Me Zonat Kryesore Si Air Albania,Sheshi Willson,St.Dinamo,Liqeni Etj, Eshte Vetem 5 Min Larg Cmimi: 700 Euro / Muaj 

* Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 2.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 103481

Home for Rent

600 Euro

Home for Rent - Tirana

1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Pr

37,000 Leke

Home for Rent - Tirana

Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballko

Me te preferuarat