Home for Rent - Tek 5 Maji, Rruga Dervish Luzha prane Bar Black Stone jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar 350 Eurouro


Payment 350 Euro
Room | Kitchen 2     Furniture Furnished
Square Feet 120.00
Floor 2
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga Dervish Luzha - Maps
INFO Data: 13/04/2024 21:38 Post ID: 138810 Reads 35205

Tek 5 Maji, Rruga Dervish Luzha  prane Bar Black Stone  jepet me qera 
apartament me siperfaqe 2+1, 120 m2.
Apartamenti
oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi me krevate teke 1
ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile
me hyrje me vete . Apartamenti
eshte totalisht i investuar dhe  i
mobiluar ne menyre bashkekohore i pershtateshem per 3  persona .

 Kusht:  1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per
kontratte 1 vjeçare .

Çmimi 350 €uro


 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne
numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare 


Agent ID: 145

photo

Njoftimi ID: 138810

Home for Rent

950 Euro

Home for Rent - Tirana

Kat. 2 I Nje Vile ( Mullet - Kalaja E Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | I Kompletuar:

1,000 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+2wc & Garazh ( Park Life Res. ☘ Liqeni I Thate) Ndertim V 2022. - Ap 100% I Ri ** Di

Me te preferuarat