Home for Rent - Pak minuta larg Shkolles Partizani jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar . 480 Euro


Payment 480 Euro
Room | Kitchen 1     Furniture Furnished
Square Feet 70.00
Floor 5
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga Ali Pashe Gucia - Maps
INFO Data: 13/04/2024 21:08 Post ID: 103495 Reads 50087

Pak minuta larg
Shkolles Partizani Rruga Ali Pashe Gucia 
jepet me qera apartament 1+1 , 70𝐦2  i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne
ambient ndenje  e ngrenie,1 dhome
gjumi,  1 tualet  1 ballkon 
. Apartamenti ndodhet ne katin 5-te 
te nje pallati te pajisur me ashensor  
.

 Kusht: 1 qera
paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

Çmimi  480 Euro 

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne
numrin e telefonit te Agjensise ImobiliareAgent ID: 145

photo

Njoftimi ID: 103495

Home for Rent

950 Euro

Home for Rent - Tirana

Kat. 2 I Nje Vile ( Mullet - Kalaja E Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | I Kompletuar:

1,000 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+2wc & Garazh ( Park Life Res. ☘ Liqeni I Thate) Ndertim V 2022. - Ap 100% I Ri ** Di

Me te preferuarat