Home for Rent - Ne zonen e Komunes se Parisit jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 500 Euro


Payment 500 Euro
Room | Kitchen 1     Furniture Furnished
Square Feet 60.00
Floor 5
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Rruga Robert Shvarc - Maps
INFO Data: 05/12/2023 16:58 Post ID: 103495 Reads 37897

Ne zonen e Komunes se Parisit prane Kristal Center
Rruga Robert Shvarc  jepet me qera
apartament 1+1, 60
𝐦2 i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient
ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1dhome gjumi  dhe 1 tualet 
dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 5-te  te nje pallati te pajisur me ashensor .

 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1  qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

CMIMI: 500 Euro 

 Per nje informacion me te detajuar dhe nje
vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare
Agent ID: 145

photo

Njoftimi ID: 103495

Home for Rent

600 Euro

Home for Rent - Tirana

1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Pr

37,000 Leke

Home for Rent - Tirana

Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballko

Me te preferuarat