Home for Rent - 1+1+Kuzh me Vete / 2+1 (*BLLOK - Libri Unv, fiks te Artigiano) k4,jo i Fundit -Tot. i Rinovuar: PARKET, Kuzh e Re, Mobilim Cilesore


Payment 550 Euro
Room | Kitchen 1     Furniture Furnished
Square Feet 68.00
Floor 4
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Ibrahim Rugova Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 05/12/2023 17:21 Post ID: 102561 Reads 23950

Jepet Me Qera: Apt 1+1+Kuzh Me Vete / 2+1 (Bllok - Libri Universitar, Artigiano) K4, Jo I Fundit - Apt Totalisht I Rinovuar: Mobilim Cilesore, Parket, Kondicioner Dhe Elektro A++ Kuzhine E Re | Tualet Me Dritare | Instalime Cilesore ++ Ballkon Dhe Plot Drite


Q4322


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhomë Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualete 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 68m2

- Sip Neto:  68m2

- Kati: 4

- Katet E Pallatit:5

- Ashensor: Jo


Karakteristika: 


- Apartament Në Zonë Shum Të Kërkuar Dhe Shum E Mirë, Shum Lehtë E Aksesueshme. 

- Apartament Totalisht I Mobiluar.

- I Shtruar Me Parket Ac4 

- Kondicioner Në Çdo Dhomë. 

- Korridor Shpërndarës 


- Dhomë Gjumi Me Krevat Dopio, Dyshek Cilësor Dhe Dollap Gjigant.

- Vetrata Dopioxham Dhe Me Grila Persiane 

- Kuzhinë Totalisht Më Vete Dhe Me Elekroshtëpiake Cilësore 

- Sallon Me Kënd Divani Cilësor, 

- Tv 42-Polësh


- Tualet Me Hidrosanitare Cilësore Dhe Me Dritare Aspirimi Cmimi: 550 Euro / I Padiskutueshëm *


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 102561

Home for Rent

600 Euro

Home for Rent - Tirana

1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Pr

37,000 Leke

Home for Rent - Tirana

Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballko

Me te preferuarat