Home for Rent - 2+1+2wc & 2bllk ( Liq. i Thate ) k5, Pllt i Ri - Apt Modern, Mobilim Cilesore, Elektro A++


Payment 730 Euro
Room | Kitchen 2     Furniture Furnished
Square Feet 98.00
Floor 5
City - Zone Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Address Rruga Hamdi Sina Farke,Shqiperia - Maps
INFO Data: 23/06/2024 16:10 Post ID: 102561 Reads 34851

Super Apartament Te Liqeni i Thatë 2+1+2Wc +2 Ballkon të madh 780 eu  - Apartamenti modern dhe me mobilim ciësor Me super Ballkob dhe me pamje nga liqeni tiranës- 2 dhoma gjumi të mëdha korridor dhe kuzhinë  me 2 tualet super moderne.- Të gjitha elektroshtëpiaket marka cilësore Electrolux zanussi..- 3 kondicionerë 


Q4680


Te dhenat e ndarjes:


- 2 dhoma gjumi

- 1 sallon + 1 kuzhine

- 2 tualet 

- 1 korridor 

-  2 Ballkon 


-SIP TOTALE: 98m2

-SIP Neto: 85m2 

-KATI:5

-KATET E PALLATIT:6

-PallatI ri 

-Viti I ndertimit: 2011

- ASHENSOR: Po

Karakteristika: 


Super Apartament Te Liqeni i Thatë 2+1+2Wc +2 Ballkon të madh 780 eu  

- Apartamenti modern dhe me mobilim ciësor Me super Ballkob dhe me pamje nga liqeni tiranës

- 2 dhoma gjumi të mëdha korridor dhe kuzhinë  me 2 tualet super moderne incaso

- Të gjitha elektroshtëpiaket marka cilësore Electrolux zanussi..

- 3 kondicionerë 

- Parket ac5 

- E kompletuar super moderne Çdo gjë e re 1min në këmbë je te liqeni i thatë


Çdo facilitet afër për argëtim qetësi dhe për dalje direkt nga autostrada..

Cmimi: 730 Euro 


*Paradhenie ( GARANCI ME PRONARIN ): 3 MUAJ


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 102561

Home for Rent

50,000 Leke

Home for Rent - Tirana

Me Qera:1+1+ballkon Me Pamje Nga Lq. Artificial 📍liqeni Artificial - Afër K. Zoologjik

930 Euro

Home for Rent - Tirana

H. E Pare Me Qera: 2+1+2wc ( Pazari I Ri ) K5, Ashens. - Super Investim **60k€ Kosto - M

Me te preferuarat