Home for Rent - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni i Thate ) k4, Ashens & Pamje | Modern: PARKET, Elektro A++ Kondicioner Daikin


Payment 1,200 Euro
Room | Kitchen 2     Furniture Furnished
Square Feet 125.00
Floor 4
City - Zone Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Address Rruga Hamdi Sina Farke,Shqiperia - Maps
INFO Data: 04/12/2023 19:22 Post ID: 103480 Reads 25467

Jepet Me Qera: Super Apartament 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thatë ) K4, Pllt I Ri Me Ashensor | Ap Modern Dhe Mobilim Cilesore | Parket | Elektro A++ Nga Marka Cilesore | 2 Kondicioner Daiking | Kuzh E Madhe | 1 Ballkon Me Gjigand Me Dalje Nga Te Gjitha Dhomat | 2 Tualete Te Reja  


Q4350


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 2 Tualete

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 125m2

- Sip Neto: 115m2 

- Kati:4

- Katet E Pallatit:5

- Pallati Ri 

- Viti I Ndertimit: 2011

- Ashensor: PoKarakteristika: 


Super Apartament Te Liqeni I Thatë 2+1+2wc +1 Ballkon Të Madh & 2 Poste Parkimi  


- Apartament Modern Dhe Me Mobilim Ciësor

- 2 Dhoma Gjumi Të Mëdha Korridor Dhe Kuzhinë Të Madhe Me 2 Tualet Super Moderne.

- Të Gjitha Elektroshtëpiaket Marka Cilësore Electrolux Zanussi..

- Lavastovilje

- 2 Kondicionerë Daiking

- 1 Ballkon Të Madh Që Kan Dalje Të Gjitha Ambjentet

- Ka Pamje Nga Liqeni Artificial

- Ka Shumë Dritë2 Postet E Parkimit Të Përfshira Në Çmim ***


Çdo Facilitet Afër, 1min Në Këmbë Te Liqeni I Thatë Dhe Dalje Direkt Nga Autostrada
Cmimi: 1,200 Euro / Muaj ( Neto )


*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 3 Muaj


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 103480

Home for Rent

600 Euro

Home for Rent - Tirana

1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Pr

37,000 Leke

Home for Rent - Tirana

Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballko

Me te preferuarat