Home for Rent - 1+1 Rr. Dibres (mbrapa Sp. Amerikan 2) k.4 (i Fundit, pa Ashensor) i Mobiluar: Kuzh, e Re | Bllk me Tende


Payment 35,000 Leke
Room | Kitchen 1     Furniture Furnished
Square Feet 68.00
Floor 4
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga Besim Fagu Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 23/06/2024 17:11 Post ID: 110168 Reads 41020

Me Qera: Apt 1+1 Rr. Dibres (Mbrapa Sp. Amerikan 2) Kati 4 (I Fundit, Pa Ashensor) I Mobiluar: Me Kuzhine, Dollap Dhe Krevat Te Rinj | Televizor I Sapo Vendosur | Ballkon Me Tende | Tualet Funksional | Apt Me Hapesire Dhe Ndricim Sh, Te Mire


Q4687


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhomë Gjumi

- 1 Sallon

- 1 Kuzhinë

- 1 Ballkon

- 1 Tualet


- Sip Totale; 68m2

- Sip Neto: 60m2

- Kati 4

- Katet E Pallatit: 4

- Pallat 2000 Pa Ashensor


 

Karakteristikat***


- Krevat Dollap Të Rrinj

- Kuzhinë E Re

- Televizor I Ri

- Ballkon I Madh Me Tend

- Me Hapsira Të Bollshme Dhe Ndricim Shume Te Mire


Lagje E Mirë Dhe Familjare

Del Direkt Te Qsut Dhe Te Qendra Concord Cmimi; 35,000 Leke / Muaj


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 110168

Home for Rent

50,000 Leke

Home for Rent - Tirana

Me Qera:1+1+ballkon Me Pamje Nga Lq. Artificial 📍liqeni Artificial - Afër K. Zoologjik

930 Euro

Home for Rent - Tirana

H. E Pare Me Qera: 2+1+2wc ( Pazari I Ri ) K5, Ashens. - Super Investim **60k€ Kosto - M

Me te preferuarat