Home for Rent - Kat. 2 i Nje Vile ( Mullet - Kalaja e Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | i Kompletuar: Mobilim Cilesore + Sis. Chiller || Super Qetesi dhe Gjelberi


Payment 950 Euro
Room | Kitchen 3     Furniture Furnished
Square Feet 150.00
Floor 2
City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address Rruga e Vjeter - Restorant Iluminatium - Maps
INFO Data: 13/04/2024 15:52 Post ID: 18421 Reads 404989

 Jepet Me Qira Kati i Dyte i Një Vile Me Privatësi Maksimale Dhe Me Hyrje Më Vete 3+1+2wc+3 Ballkone + Oborr & +5 Vende Parkimi Ne Mullet (Afer Kalase Se Petreles **Mund Te Shihet Nga Banesa) -- Cdo Gje E Re Dhe E Rikostruktuar || Sistem Chiller / Ngrohje Ftohje || Mobilim Cilesore || Ballkone Ne Cdo Dhome || 2 Tualete || Kuzhine E Re Me Cdo Pajisje || Instalimet Te Gjitha Te Reja

Q4575

Të Dhënat E Ndarjes 

- 3 Dhoma Gjumi 
- 1 Sallon + Kuzhinë 
- 2 Tualete
- 2 Korridor
- 3 Ballkone

- Sip Totale  : 150m2
- Sip Neto : 150m2 
- Kati : 2
- Vit Ndërtimi : 2005
- Katet E Vilës :  3

Karakteristikat:

- Hyrja Është E Re E Rikonstruktuar.
- Sapo Është Vendosur Sistemi I Kondicionimit Që Është Daikin  Më I Miri Në Treg ( Për Ngrohje Dhe Ftohje) 
- Kundrabufeja E Re Dhe E Kompletuar Me Elektroshtëpiaket
- Kolltuqet Janë Marr Në Greqi ( Mund Të Zëvëndësohen Dhe Me Kënd) 
- Tv Plazëm 
- Tavane Të Varura, Spote Gipe Dhe Ndriçim Leed
- Ndriçimi Natyral Gjatë Gjithë Ditës, Ajër I Pastër, Qetësi, Gjelbërim Dhe Privatësi  
- Tualetet Janë Me Dritare
- Dhomat E Gjumit Të Mëdha Dhe Të Rregulluara ( Krevatët Zëvëndësohen) 
- Vila Është Me Ndërtim Super Cilësor Ku S'depërton I Nxehti Ose I Ftohti 
- Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petrelës Dhe Lumit Erzen 
- Shtëpia Ka Oborr Dhe Baçe Ku Ka Vresht  Dhe Pemë Të Tjera

- Zona Është Nga Më Të Mirat Përreth Tiranës Mulleti Është Nga Zonat Më Të Kërkuara Për Blerje Dhe Qira 
- Qetësi Absolute Njerëz Vendalinjë Pa Porbleme Dhe Njerëz Të Qetë. 
- Ka Akses Direkt Në Autostradë - 4 Min Larg Teg 
8 Min Larg Tiranës Dhe 15 Min Larg Elbasanit 
- Lidhet Shumë Shpejt Me Parkun E Farkës, Liqenin Artificial, Kopshtin Zologjik, Rezidencat Dhe Resorte Në Zonë Çmimi : 950€ Neto

Tel Ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18421

Home for Rent

950 Euro

Home for Rent - Tirana

Kat. 2 I Nje Vile ( Mullet - Kalaja E Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | I Kompletuar:

1,000 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+2wc & Garazh ( Park Life Res. ☘ Liqeni I Thate) Ndertim V 2022. - Ap 100% I Ri ** Di

Me te preferuarat