Shtepi me qera - Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar me pare) ++ 1 GARAZH/ per 2 makina (Pallat i Ri) QETESI&Gjelberim


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Frang Bardhi, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 20/04/2021 12:47 Post ID: 18421 Lexime 31819

Super Apartament Për Qera 1+1 Me Ballkon te KOPSHTI ZOOLOGJIK- Rruga Eduard Mano -- ( Pas Rest. Gambero) - Apartamenti Është Totalisht I Ri I  Shtruar Me Parket Dhe Është I Pabanuar ***  - Apartamenti  ofron Mundesine per PARKIM me cmim 50 Euro --  Ka Dy Poste Parkimi (Garazhd I Madh Me Qepen Që Hapet Me Pult) Kati -1 l  Apartamenti Jepet I Kompletuar, Dyshek I Ri I Papërdorur l me Kembe del direkt te Kopshti Zoologjik, te Liqeni i Thate 

Q2694

Të Dhënat E Ndarjes 

- 1 Sallon + 1 Kuzhinë
- 1 Ballkon ( Që Lidhet Me Të Dy Dhomat)
- 1 Korridor
- 1 Tualet ( Me Aspirim)
- 1 Dhomë Gjumi 

- Sipërfaqja Totale : 85 M2 
- Sipërfaqja Neto :  78 M2
- Pallati I Ri
- Vit Ndërtimi : 2015
- Kati : 2-të 
- Orientimi : Lindje 70 % 

Karakteristika: 

***Nje nga vendnodhjet me te mira  shume QETESI dhe shume prane Kopshtit Zoologjik, Botanik dhe Liqenit te Thate dhe Liqenit Artificial 

*** Apartamenti jepet per HERE TE PARE ME QERA !!!

*** Bashke me Apartamentit vjen perfshire ne cmim dhe 1 Garazhd me Pult, qe ka vend per 2 MAKINA
       ( minimalisht nje vend parkimi ne ate zone shkon 50 Euro) ndaj ky apartamenti ka nje SUPER Avantazh te Madh

KARAKTERISTIKAT

- Apartamenti eshte totalisht i Investuar
-Cdo gje ne Apartament eshte e Re dhe shume Cilesore
- Cdo Pajisje eshte Funskionale dhe Marke e kushtueshme 
- Apartamenti ka shume ndricim dhe ka strukture shume te mire Cmimi: 400 € (+50 Euro Garazhd Për Dy Makina) 

Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18421

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

Me te preferuarat