Shtepi me qera - Qira, Apartament 2+1+ Post Parkimi, Garda, Tirane. PRI+24830


Pagesa 1,500 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 210.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Garda - Harta
INFO Data: 05/10/2022 16:35 Post ID: 58924 Lexime 12638

Apartamenti është i pozicionuar ne zonen e Gardes, Tirane.

Informacione mbi apartamentin:

• Sipërfaqja: 133 m2 Neto dhe 210 m2 Bruto.

• Kati 8.

• Apartamenti jepet me qera 1500 euro Neto

Organizimi :

• Ambient Ndenje dhe ambient gatimi.

• 2 Dhoma Gjumi.

• 3 Tualete.

• 3 Ballkone.


Detaje të tjera :

• I mobiluar.

• Me Ashensor.

• Post parkimi i perfshire ne cmim.

• Veranda me pamje nga kopshti i Liqenit.

• Vetrat Dopio Xhami

• Ngrohje me oxhak, Chiller.


Apartamenti ndodhet në nje nga zonat me te preferuara per banim.


Për një vizitë në pronë na kontaktoni!


Njoftimi ID: 58924

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat