Shtepi me qera - Jepet me qera apartamenti 1+1 tek Kodra e diellit!


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 62.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 12/06/2022 16:13 Post ID: 71685 Lexime 2327

Info te prones:
Siperfaqa Neto - 62 m2
Kati 1 banimi
Ndertim i vitit 2015
Orientim Jug - Perendim


Organizimi:
Sallon ndenie me kuzhine te perbashket
Nje dhome gjumi
Nje Tualet


Info Te Tjera
Mobilim Cilesor
Kondicionere
Vetrata termike dhe akustike me dopio xham


Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Agent ID: 13967

photo

Njoftimi ID: 71685

Shtepi me qera

690 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc, Ne Bllok (afer Sh.willson) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondi

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk Tek Liqeni I Thate Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Kondicioner **elektro

Me te preferuarat