Shtepi me qera - Jepet me qera apartamenti ne Astir


Pagesa 35,000 Leke
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
INFO Data: 26/06/2022 17:26 Post ID: 72456 Lexime 10926

Jepet me qera apartamenti ne Astir 

Apartamenti eshte  2+1 totalisht I mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket,

Eshte 100m2 dhe ndodhet ne katin e 8

Cmimi: 35.000 leke dhe 1 muaj paradhenie 

***Ju lutemi kontaktoni vetem ne Whatsap***

Njoftimi ID: 72456

Shtepi me qera

38,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

2+1 (brenda Kmp. Mangalem - Ali Dem) Pllt V 2021 - I Ri & I Kompletuar: Dh. Gj Me Parket,

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 **totalisht I Ri (afer Shk. Se Baletit - Rr. Elbasanit) Arredim Premium, Elektro A++,

Me te preferuarat