Shtepi me qera - Jepet me qera apartamenti 1+1


Pagesa 250 Euro
Ambjenti 1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 45.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 13/09/2022 23:53 Post ID: 80919 Lexime 6421

Jepet me qera 1+1

Adresa: Rruga e Elbasanit prane Fakultetit te Ekonomise

Cmimi: 250 euro

45 m2
paguhet muaj i pare dhe muaj i 12 dhe 1 muaj garanci
Njoftimi ID: 80919

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat