Home for Rent - Jepet me qera shtepi private 3+1 ne Don Bosko


Payment 400 Euro
Room | Kitchen 3     Furniture Furnished
Square Feet 85.00
Floor 1
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Egnatia, Tirana, Albania - Maps
INFO Data: 06/10/2022 22:40 Post ID: 81474 Reads 17015

Jepet me qera  shtepi private 3+1.

 Shtepia eshte e organizuar nga : Salloni,Ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit(4 krevate tek dhe 1 krevat dopio) tualet dhe oborri.

-Siperfaqe Totale :90m/2

-Shtepia private

-E mobiluar

-Vendndodhja: Don Bosko, rruga Egnantia.

-Cmimi per qera :400 euro 

-Mund te na shkruani ne Whats up per cdo informacion.


Njoftimi ID: 81474

Home for Rent

1,000 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+2wc & Post Parkimi ( Bllok - Alpet ) *k5, Ashens | Parket, Sis. Ngrohje, Tualete Te Re

700 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+2wc ( Qender - 15 Kateshi ) K.2, Pllt V 2013 - Apt I Madh & I Kompletuar | Sis Chiller

Me te preferuarat