Shtepi me qera - Jepet me qera shtepi private 3+1 ne Don Bosko


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 3     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Egnatia, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 04/10/2022 22:39 Post ID: 81474 Lexime 15800

Jepet me qera  shtepi private 3+1.

 Shtepia eshte e organizuar nga : Salloni,Ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit(4 krevate tek dhe 1 krevat dopio) tualet dhe oborri.

-Siperfaqe Totale :90m/2

-Shtepia private

-E mobiluar

-Vendndodhja: Don Bosko, rruga Egnantia.

-Cmimi per qera :400 euro 

-Mund te na shkruani ne Whats up per cdo informacion.


Agent ID: 14284

photo

Njoftimi ID: 81474

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat