Shtepi me qera - 📍JEPET SUPER VILE ME QERA TE RR.BILL KLINTON


Pagesa 1,500 Euro
Ambjenti 4     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 250.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Kodra e Diellit - Harta
INFO Data: 24/11/2022 12:51 Post ID: 91862 Lexime 8

📍Jepet Super Vile 2-kateshe me qera te Rr.Bill Klinton mbi Komunen e Parisit.
📐Vila ka siperfaqe ndertimi 250 m2 dhe 200 m2 verande.

✅Organizohet ne:
♦️ 2 Sallone ndenje
♦️ 1 ambjent gatimi
♦️ 3 dhoma gjumi
♦️ 2 tualete
♦️ verande.

📌Kati i pare: Organizohet ne: sallon ndenje me oxhak funksional, ambjent gatimi, tualet.
📌Kati i dyte: Organizohet ne: sallon ndenje me oxhak funksional , 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
📌Ofron mundesine e parkimit per nje makine.
📌Vila eshte e mobiluar dhe ka sistem ngrohje ne te gjithe ambjentin.
📌Vila ka orientim shume te mire qe te ofron mundesine e drites gjate gjithe dites.
📌Taksat jane te perfshira ne cmim.

Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
💰 1500 Euro
☎️

Njoftimi ID: 91862

Shtepi me qera

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vile 2 Kateshe Ne Mullet *petrele - Oborr **5 Vende Parkimi || E Rikonstruktuar Me Cdo Gje

850 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parke

Me te preferuarat